MUĞLA İLİMİZDE BAKANLIĞIMIZ HİZMET MODELLERİNDEN FAYDALANDIRILAN ÇOCUKLARIMIZ İLE 1. MÜNAZARA YARIŞMASI FİNALİ GEREKLEŞMİŞTİR

MUĞLA İLİMİZDE BAKANLIĞIMIZ HİZMET MODELLERİNDEN FAYDALANDIRILAN ÇOCUKLARIMIZ İLE 1. MÜNAZARA YARIŞMASI FİNALİ GEREKLEŞMİŞTİR.

Bakanlığımız Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce organize edilen 1.Münazara yarışması Muğla etabı gerçekleştirilmiştir.
1. Münazara Yarışması Finali 01.11.2017 tarihinde 15:00-17:00 saatleri arasında Muğla Öğretmen Evinin Konferans Salonunda gerçekleşmiştir. İl Müdürümüz İlkay TÜRKOĞLU yarışmaya katılan çocuklarımıza emeklerinden dolayı tebrik etmiş ve birinci olan grubun İzmir’de yapılacak olan bölge elemelerini geçerek Ankara’ya gideceğine inandığını belirtmiştir.
Finale kalan Mahşerin Dört Atlısı ve Anka Kuşları grupları arasında yapılan 1. Münazara Yarışması finali centilmence gerçekleşmiş, yarışmada Anka Kuşları grubu birinci olarak bölge elemeleri için İzmir’e gitmeye hak kazanmıştır.
Münazara yarışmasında Bakanlığımız hizmet modellerinden yararlandırılan çocuklarımızdan kısa bir müzik dinletisi gerçekleşmiştir. Yarışmaya katılan çocuklarımız İl Müdürümüz İlkay TÜRKOĞLU tarafından ödüllendirilmiştir.